Úvod > Asset Management

Asset Management

Asset Management

Plant Asset Management
Plant Asset Management je komplexná správa výrobných prostriedkov. Naše Plant Asset Management (PAM) riešenia Vám pomôžu spravovať poľnú inštrumentáciu.
Výrobné zariadenia vrátane poľnej inštrumentácie a meracích prístrojov, vrátane strojov a potrubí, atď. a všetky zariadenia pre ich automatizáciu tvoria assety. Plant Asset Management zahrňuje vo výrobných podnikoch aj údržbové aktivity, ktoré udržujú alebo zvyšujú hodnotu výrobného podniku.
Plant Asset Management Vám ušijeme na mieru, od jednoduchej verzie s možnosťou konfigurovať a zdokumentovať prístroje cez manažment kalibrácií po prediktívnu údržbu. Plant Asset Management ako komplexné riešenie je založené na informáciách získaných z inteligentných prístrojov.

FieldCare
FiledCare je Plant Asset Management produkt od Endress+Hauser, založený na FDT technológii a je kľúčovým komponentom Endress+Hauser W@M (Web-enabled Asset Management) programu pre komplexné služby a podporu Life Cycle Management.

Condition Monitoring
Condition Monitoring je sledovanie stavu poľnej inštrumentácie, napr. umožňuje pokročilú diagnostiku (Advanced Diagnostic) poľnej inštrumentácie a upozorňuje užívateľa na nekorektné alebo chybné fungovanie zariadenia. Pomocou pokročilej diagnostiky poľnej inštrumentácie je možné získať aj hlásenie o neštandardných prevádzkových podmienkach, napr. kavitácia v prietokomeroch.

CompuCal Lite
CompuCal Lite je program na správu kalibrácie a údržby a pomáha manažovať preventívne aktivity poľnej inštrumentácie, šetrí čas a peniaze a pomáha optimalizovať náklady na pravidelnú kalibráciu prístrojov. Installed Base Analyst Installed Base Analyst je správa inštalovaných zariadení vrátane poľnej inštrumentácie.

Installed Base Analyst
Installed Base Analyst je patentovaný a unikátny program, ktorý umožňuje efektívne integrovať všetky inštalované zariadenia do moderného Asset Management systému.
 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites