Úvod > Snímače a prístroje > Snímače tlaku > Hydrostatické snímače

Hydrostatické snímače hladiny

Hydrostatický snímač hladinyHydrostatické snímače hladiny merajú hydrostatický tlak, ktorý vyvolá váha stĺpca kvapaliny. Pri konštantnej hustote meraného média je hydrostatický tlak funkciou výšky hladiny. Hydrostatické snímače hladiny Deltapilot a Waterpilot sú tlakové snímače určené na meranie výšky hladiny. Sú vyrábané v prevedení so "suchou" keramickou meracou bunkou. Deltapilot a Waterpilot je v prevedení s "vodotesnou", dlhodobo stabilnou meracou bunkou, kde kondenzácia atmosféry v hlavici prevodníka, resp. meracej bunky je zamedzená pomocou GORE - TEX filtra a prechodkami káblov zaliatych v skle. Snímače tlaku Deltapilot a Waterpilot sú optimalizované na meranie hladiny kvapaliny, pasty alebo kalu. Meranie je nezávislé na tvorbe peny a zmenách vlastnosti média - okrem hustoty.

Hydrostatické snímače hladiny - čítať ďalej
 

Hydrostatický snímač hladiny Deltapilot S FMB70

Hydrostatický snímač hladiny Deltatpilot S Snímač hladiny Deltapilot S je špeciálny prevodník tlaku určený na meranie výšky hladiny. Je vyrobený v prevedení so "suchou" keramickou meracou bunkou. Deltapilot S je v prevedení s "vodotesnou", dlhodobo stabilnou meracou bunkou, kde kondenzácia atmosféry v hlavici prevodníka, resp. meracej bunky je zamedzená pomocou špeciálneho GORE - TEX filtra a vývodkami káblov zaliatych v skle, kde snímacia časť - meracia bunka je dokonale vodotesná, preto aj jeho názov CONTITE (Condensation-free Watertight Measuring Cell). Hydrostatické snímače hladiny Deltapilot S sú preto ideálnym riešením pre potravinárske aplikácie a pre farmaceutiku.
Hydrostatický snímač hladiny Deltapilot S FMB70 - čítať ďalej
 

Hydrostatický hladinomer Waterpilotl FMX167

Waterpilot FMX167 Waterpilot FMX 167 je snímač hydrostatického tlaku a slúži pre meranie hladiny čistej, pitnej a odpadovej vody. S deviatimi pevne nastavenými meracími rozsahmi od 0,1 bar do 20 bar pokrýva Waterpilot FMX 167 všetky štandardné použitia v oblasti čistej a odpadovej vody. Svojim malým vonkajším priemerom 22 mm nepredstavuje ani nasadenie v ochranných rúrach s malým priemerom žiadny problém. Opcionálne je možné okrem merania hladiny súčasné meranie teploty. Výhody hladinomera: • Trvale hermeticky tesná hladinová sonda • Vysoká mechanická odolnosť’ pri preťažení ako aj proti agresívnym médiám • Vysoko presná a dlhodobo stabilná keramická bunka • Klimatická odolnosť’ kompletne zaliatej elektroniky a 2-filtrového systému vyrovnania tlaku • Elektronika s výstupným signálom 4...20 mA a integrovanou prepät’ovou ochranou • Súčasné hydrostatické meranie hladiny a teploty pomocou opcionálne integrovaného teplotného snímača Pt 100 • Schválenia pre pitnú vodu: KTW, ACS a NSF (pripravuje sa) • Certifikované podBa ATEX II 2 G/EEx ia, FM a CSA • Robustná svorkovnicová krabica (IP 66/IP 67) s filtrom GORE-TEX® pre vyrovnanie tlaku •
Hydrostatický hladinomer Waterpilotl FMX167 - čítať ďalej
 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites