Úvod > Nové produkty > Hydrostatické meranie hladiny - Deltapilot S FMB70

Hydrostatické meranie hladiny - Deltapilot S FMB70

tlakomer-deltapilot-fmb70 Snímače Deltapilot S sú špeciálne prevodníky tlaku určené na meranie výšky hladiny. Sú vyrábané v prevedení so "suchou" keramickou meracou bunkou. Deltapilot S je v prevedení s "vodotesnou", dlhodobo stabilnou meracou bunkou, kde kondenzácia atmosféry v hlavici prevodníka, resp. meracej bunky je zamedzená pomocou špeciálneho GORE - TEX filtra a vývodkami káblov zaliatych v skle, kde snímacia časť - meracia bunka je dokonale vodotesná, preto aj jeho názov CONTITE (Condensation-free Watertight Measuring Cell). Prístroje Deltapilot S sú preto ideálnym riešením pre potravinárske aplikácie a pre farmaceutiku. deltapilot

Samodiagnostika, monitorovanie procesných údajov, integrovaná prepäťová ochrana a dvojité zapúzdrenie senzora pre zvýšenie bezpečnosti sú garanciou spoľahlivého merania aj v najnáročnejších podmienkach. Obsluha je podobná ako u všetkých ostatných prístrojoch na meranie výšky hladiny od Endress+Hauser.

Nastaviteľné užívateľské parametre pomocou menu skracujú uvedenie do prevádzky a zabezpečujú trvalé a bezporuchové meranie. Integrovaný DATmodul s archívom meraných hodnôt tlaku (hladiny), teploty, hodnôt potrebných pre diagnostiku a zálohou konfigurácie prevodníka, vyhodnocovanie trendov, stráženie preddefinovaných limitných stavov pre tlak a teplotu. Deltapilot S poskytuje výstup 4-20 mA HART alebo PROFIBUS PA, resp. Foundation Fieldbus.
 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites