Úvod > Nové produkty > Záznamník dát a zapisovač Memograph

Záznamník dát a zapisovač Memograph

zapisovac-memograph-rsg-40Grafický záznamník a zapisovač dát Memograph je neustále vyvíjaný a inovovaný. Jedná sa o zariadenie, ktoré sa vyznačuje vysokou funkčnosťou, modulárnou konštrukciou a intuitívnym ovládaním.

Memograph M
Memograph M disponuje 20-timi univerzálnymi vstupmi, analyzuje nespracované dáta a zálohuje analógové hodnoty. Umožňuje monitorovanie až 100 alarmových limitných hodnôt, ktoré môžu byť priradené na reléové výstupy.
Záznamník môže byť rozšírený až na 40 vstupov použitím protokolu Profibus alebo Modbus a je možné ho pripojiť na systém SCADA alebo PLC. Spracovanie ľubovoľného nelineárneho signálu už neznamená žiadny problém, lebo pre každý vstupný signál je k dispozícii 32-bodová linearizačná tabuľka. Napájanie z prúdovej slučky a dva analógové výstupy poskytujú dodatočnú flexibilitu.

7" displej TFT
Spracované hodnoty a zobrazované hodnoty sú čitateľné z veľkých vzdialeností. Veľká obrazovka poskytuje ľubovoľné zobrazovacie formáty od bežného grafu, stĺpcového diagramu až po koláčový diagram a analógové zobrazenie.

Intuitívne ovládanie pomocou navigátora
Najmodernejšie ovládanie prístroja je veľmi jednoduché, a to pomocou menu a dialógového okna spolu so štyrmi navigačnými tlačidlami. Priateľské užívateľské prostredie potvrdzuje aj premyslený integrovaný on-line návod, vďaka ktorému sa stáva užívateľská príručka nepotrebným doplnkom. K ovládaniu záznamníka dát je možné využiť aj externú klávesnicu (USB).

Spracovanie dát a informácií
Snímané signály sú priamo spracované a uložené ako denné, týždenné, mesačné a ročné zostavy alebo sumarizácie. Veľkou výhodou softvéru, je možnosť využiť externe definované časové intervaly. Voliteľné matematické a logické funkcie umožňujú realizáciu tých najnáročnejších aplikácií.

Ochrana dát podľa FDAthumb_zapisovac-memograph-rsg-40-00_int
Integrovaná správa užívateľov je súčasťou bezpečnostného balíčku a poskytuje najvyššiu ochranu dát a ich prehľadné spracovanie. Zariadenie spĺňa štandard FDA CFR 21 časť 11, a je preto veľmi vhodné pre zaznamenávanie procesných parametrov za účelom zaistenia bezpečnosti.

Rozsiahla pamäť pre nahrávanie rýchlych signálov
Zaznamenané dáta sú ukladané do rozsiahlej vnútornej pamäte alebo voliteľne na pamäťovú kartu SD či USB. Výmenu dát je možné realizovať prostredníctvom štandardných rozhraní, ako sú USB, Ethernet alebo OPC. Integrovaný webový server vzdialeného monitorovania a prístup k aktuálnym spracovaným údajom v prístroji Memograph M umožňuje štandardný webový prehliadač. Vďaka integrovanému webovému serveru je možný vzdialený monitoring a prístup k aktuálnym spracovávaným údajom pomocou bežného webového prehliadača. Súčasťou dodávky je softwarový balík ReadWin2000 s kompletnými pokynmi pre používateľa a on-line help. OPC server poskytuje základné systémy pre aktuálne meranie.


Podrobné technické informácie o zapisovačoch Memograph M RSG40
Zapisovače dát a záznamníky dát Endress+Hauser

 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites