Úvod > Novinky

Prosonic Flow B 200 (prietokomer bioplynu).

Spoľahlivé meranie prietoku bioplynu

Prietokomer Prosonic Flow B200 Nová generácia prietokomerov Prosonic Flow B200 je založená na jednotnom technologickom koncepte. Pre užívateľa to znamená úsporu času a nákladov, ako aj maximálnu spoľahlivosť. Ultrazvukový prietokomer Prosonic Flow B200 bol vyvinutý na presné meranie prietoku bioplynu aj pri značne premenlivých prevádzkových podmienkach. Výhody prietokomera sú: vysoká presnosť a rozsah merania, žiadna tlaková strata, bezúdržbová technológia, krátke nábehové trasy, nezávislosť na zložení plynu a vlhkosti. Vďaka integrovanému teplomeru a vysoko presnému meraniu rýchlosti zvuku Prosonic Flow B200 dokáže merať súčasne s objemovým prietokom aj množstvo metánu (CH4) bez akýchkoľvek ďalších prístrojov. Táto jedinečná funkcia umožňuje neustále meranie prietoku bioplynu a jeho kvality. Prosonic Flow B200 dopočítava aj charakteristické hodnoty potrebné na riadenie procesu: korigovaný objem, teplo, Wobbeho index.
Prosonic Flow B 200 (prietokomer bioplynu). - čítať ďalej
 

Proline Promass 83X 84X - precízne meranie uhľovodíkov

promass-83x-84x"Herkules" prémiovej triedy
Ide o najvýkonnejší Coriolisov hmotnostný prietokomer na svete. Tento veľkokapacitný prietokomer s meracím rozsahom až 4100t/h je určený na precízne meranie prietoku uhľovodíkov a ropných produktov. Vyrába sa  vo svetlostiach do  DN400 (16"). Je vysokoodolný voči vibráciam a spoľahlivý aj v prípade tvorby plynových bublín. Dosahuje výnimočnú presnosť +/-0,05% z m.h. s nadväznosťou na národné etalóny.
Proline Promass 83X 84X - precízne meranie uhľovodíkov - čítať ďalej
 

WirelessHART multivariabilný prietokomer na paru

WirelessHART Prowirl Bezdrôtový multivariabilný prietokomer na paru.
Proline Prowirl 73 WirelessHART je nový model vírového prietokomera. Jedná sa o prietokomer s bezdrôtovou HART komunikáciou typu WirelessHART™.
Proline Prowirl 73 má integrované meranie teploty umožňujúce meranie hmotnostného prietoku nasýtenej pary resp. tepla a jeho zobrazenie na displeji prietokomera. Existuje niekoľko aplikácii, kde jediný snímač teploty nepostačuje na kalkuláciu pretečeného množstva alebo na kalkuláciu odovzdaného tepla.
WirelessHART multivariabilný prietokomer na paru - čítať ďalej
 

Prietokomery - aj pre nevodivé kvapaliny

Prietokomer Prosonic Flow 82FKompaktný 2-vodičový ultrazvukový prietokomer Prosonic Flow 92F, ako celosvetovo prvý 2-vodičový inline ultrazvukový prietokomer sa už vyrába pre svetlosti DN25 až DN150 (300).

Vďaka 2-vodičovej technológii šetrí čas a peniaze. Prietokomer využíva inovatívnu ultrazvukovú technológiu 3-lúčového a 4-lúčového merania metódou transit time. Prosonic Flow 92F je určený predovšetkým na meranie prietoku nevodivých alebo vodivých kvapalín s teplotou od -40 do +150 °C. Prietokomer sa vyrába v prírubovom vyhotovení so svetlosťou DN25 až DN300.

Výhodou merania je bezúdržbový princíp snímania a kompaktná konštrukcia bez mechanických súčiastok.
Prietokomery - aj pre nevodivé kvapaliny - čítať ďalej
 

Bezdrôtový ručný komunikátor Field Xpert SFX100

Ručný komunikátor Field XpertField Xpert SFX100 je ručný komunikátor novej generácie na zvyšovanie produktivity. Je to kompaktný, všestranný, ergonomický a robustný priemyselný PDA počítač na ovládanie inteligentných zariadení.
Slúži na nastavenie a parametrizáciu zariadení, ako aj na diagnostiku a testovanie inteligentných zariadení. Technickým riešením komunikátor určuje nový štandard, nakoľko využíva bezdrôtové pripojenie na poľné zariadenia a je stavaný na báze PDA počítača. Operačný systém Windows Mobile™ umožňuje inštalovať ďalšie programy do ručného komunikátora, napr. Plant Asset Management programy pre údržbu zariadení, dokumentácia a podobne. Iskrovobezpečné vyhotovenie umožňuje prácu aj v priestoroch SNV.

Bezdrôtový ručný komunikátor Field Xpert SFX100 - čítať ďalej
 

Náš najvzdialenejší snímač teploty

spaceSnímač teploty Endress+Hauser, ktorý je osadený na vesmírnej sonde Rosetta je už vzdialená od Zeme viac ako 940 000 000 kilometrov. Snímač teploty je vyrobený unikátnou filmovou technológiou IST a garantuje dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť pri veľmi nízkej elektrickej spotrebe aj v extrémne náročných klimatických podmienkach.
Vesmírna sonda minulý rok preletela okolo Marsu vo vzdialenosti 250 kilometrov. Navigácia musela byť presná, pretože prípadná chyba by sa už nedala opraviť.
Náš najvzdialenejší snímač teploty - čítať ďalej
 

Kompaktný prietokomer na meranie vzduchu

Pietokomer tmass 65iVedeli ste, že cez 3 mm-ovú dieru na potrubí stlačeného vzduchu uniká vzduch ročne za 21.000,- Sk?

Na monitorovanie úniku stlačeného vzduchu slúži kompaktný prietokomer Proline t-mass 65I. Zásuvný prietokomer je dodaný s kalibračným certifikátom v nadväznosti na medzinárodnú etalónovú sústavu. Výhodou merania je bezúdržbový princíp snímania a kompaktná konštrukcia bez mechanických súčiastok. Prevodník prietokomera je vybavený monitorovaním funkčnosti elektronickej časti a snímacej časti. Tlaková strata prietokomera je menšia ako 2 mbar a dynamika merania je 100:1.
Proline t-mass 65I - viac informácií

 

Meranie hustoty zvládne aj vibračná vidlička Liquiphant M

Vibračná vidlička FTL51HHustomer ?? Áno, na meranie a monitorovanie hustoty, alebo koncentrácie môžete používať v praxi osvedčené vibračné vidličky Liquiphant M od Endress+Hauser. Liquiphant M je možné využiť aj na sledovanie a kontrolu kvality vyrábaného produktu, upravená verzia vibračného snímača sleduje každú zmenu hustoty alebo koncentráciu produktu.
Zaujala Vás táto novinka? Kontaktujte nás!
 

Jedinečná švajčiarska presnosť

metrologicky-certifikat-sas-ch Presnosť a opakovateľnosť prietokomerov má výrazný vplyv na kvalitu produkcie každej prevádzky. Spoločnosť Endress+Hauser je jedným z lídrov v oblasti Coriolisových prietokomerov. Prietokomery Promass sú vyrobené výlučne vo švajčiarskom výrobnom závode Endress + Hauser Flowtec AG, aby sa dosiahla najvyššia kvalita výrobku.kalibracia-prietokomerov-flowtec

Vysoká presnosť prietokomerov Endress+Hauser je garantovaná medzinárodným certifikátom!

Výrobný závod Endress+Hauser Flowtec AG je akreditované kalibračné centrum prietoku s akreditáciou od švajčiarskeho úradu Swiss Accreditation Service (SAS) podľa ISO/IEC 17025. Táto akreditácia je jedinečná medzi výrobcami prietokomerov!


 

Zapisovač Memograph M RSG40

Zrozumiteľné ovládanie zapisovača v češtineMemograph M RSG40
Zobrazenie: vysokokvalitný 7" TFT displej na optimálne zobrazenie
Rýchlosť: rýchle skenovanie a uloženie dát do 100 milisekúnd
Bezpečnosť: personifikácia prístupu pomocou užívateľských hesiel
Modularita: ľubovolne rozšíriteľný až na 34 vstupov
Extra možnosti: integrovaný web server!
Extra možnosti: fieldbus (Profibus, Modbus)
Extra funkcie: automatická analýza dát a štatistika dát
Komunikačné možnosti: USB, TCP/IP, OPC, Ethernet
Zapisovač Memograph M RSG40 - čítať ďalej
 

Hustomer Promass so schválením

meranie-prietoku-hustoty-promass83-2
Coriolisov hmotnostný prietokomer na meranie hustoty
Vysokoprecízne prietokomery Promass 83 F a Promass 83 M sú schválené Slovenským metrologickým ústavom, ako určené meradlá. Prietokomer vyhovuje požiadavkám na daný druh určeného meradla ustanovenými v prílohe č. 71 "Vibračné hustomery na kvapaliny a plyny" k vyhláške ÚNMS SR č. 210/2000 Z.z. o meradlách a metrologickej kontrole v znení neskorších predpisov.
Hustomer Promass so schválením - čítať ďalej
 

Prvý digitálny kyslíkomer využívajúci technológiu Memosens

meranie-liquiline-m
Oxymax W COS21D je prvý digitálny snímač rozpustného kyslíka vo vode, ktorý používa osvedčenú technológiu Memosens spoločnosti Endress + Hauser. Merané údaje sú digitalizované priamo v snímači a údaje sa prenášajú digitálne do prevodníka.
Prvý digitálny kyslíkomer využívajúci technológiu Memosens - čítať ďalej
 

iTEMP® TMT125 FF 8-kanálový prevodník teploty

housing_tnFOUNDATION Fieldbus™ prevodník teploty s 8-kanálovým univerzálnym vstupom pre odporové teplomery a termočlánky

Ekonomické prevedenie viackanálového prevodníka pre digitálnu komunikáciu. Prevodník je určený na DIN lištu.

Výhody prevodníka:
- 8 univerzálnych vstupov
- odporové teplomery; 2- a 3-vodičové, 4-vodičové
- každý kanál je nastaviteľný
- monitorovanie snímača a vlastná diagnistika
- galvanicky oddelený vstup/výstup a vstup/vstup
- certifikáty ATEX EEx ia, EEx
 

STIP scan - jeden snímač na 8 parametrov

stipDusičnany, COD (CHSK), TOC, SAC, SV, SI, zákal a sušina

Sloganom prístroja sa stal "ponor, nameraj, zapíš". Nový multifunkčný ponorný snímač je praktický, rýchly a spoľahlivý. STIP scan je fotosnímač, ktorý využíva spektrum svetla od 190-730nm a nevyžaduje špeciálnu údržbu.

Výrobný závod Endress+Hauser STIP vyvíja, vyrába a zabezpečuje servis analyzátorov pre environmentálny priemysel. Tieto zariadenia merajú kvalitu vody a odpadovej vody a zároveň pomáhajú v riadení komunálnych čističiek odpadových vôd alebo v riadení priemyselných čističiek odpadových vôd zvýšiť ekonomickú
účinnosť a dodržať environmentálne požiadavky. Výrobný program spoločnosti STIP pozostáva z on-line procesných analyzátorov pre CSK-UV (TOC-UV) a vysoké teploty, CHSK (COD), BSK (BOD) a toxicitu ako aj multiparametrové snímače pre zákal, SAC, COD, snímače kalového objemu a indexu.
 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites