Úvod > Novinky > WirelessHART multivariabilný prietokomer na paru

WirelessHART multivariabilný prietokomer na paru

WirelessHART Prowirl Bezdrôtový multivariabilný prietokomer na paru.
Proline Prowirl 73 WirelessHART je nový model vírového prietokomera. Jedná sa o prietokomer s bezdrôtovou HART komunikáciou typu WirelessHART™.
Proline Prowirl 73 má integrované meranie teploty umožňujúce meranie hmotnostného prietoku nasýtenej pary resp. tepla a jeho zobrazenie na displeji prietokomera. Existuje niekoľko aplikácii, kde jediný snímač teploty nepostačuje na kalkuláciu pretečeného množstva alebo na kalkuláciu odovzdaného tepla.

Svojou konštrukciou kapacitného snímania vírov a pevne zavareným náporovým telesom je vysokoodolný mechanickému namáhaniu vznikajúcemu pri tzv. vodných kladivách pri nábehoch parovodov.

Endress+Hauser ponúka pomocou prietokomera Proline Prowirl 73 unikátne a bezplatné riešenie. Prietokomer je schopný načítať z externého prístroja tlak alebo teplotu po HART komunikácii. V prípade použitia tlakomera Cerabar, je tlakomer využitý ako kompenzačný člen pre kalorimetrické alebo množstevné výpočty, ktoré sú vykonané priamo v prietokomeri Proline Prowirl 73. Pre externé meranie teploty je možné použiť ľubovoľný snímač teploty Endress+Hauser s HART komunikáciou, napr. Omnigrad a iTemp.

Dokumentácia
Proline Prowirl 73 (anglicky)
Proline Prowirl 73 (nemecky)

 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites