Prevod jednotiek v automatizácii

Prevod jednotiek v automatizácii

Prevod jednotiek v automatizácii často vyžaduje pomocné tabuľky, preto tabuľky prevodov fyzikálnych jednotiek sú veľmi užitočné, hlavne, keď sú v elektronickej forme. Práve preto sme tu umiestnili najpoužívanejšie prevody fyzikálnych jednotiek, ktoré sa používajú v automatizácii. Hlavnou časťou aktivít našej divízie procesnej automatizácie Endress+Hauser, je meranie, regulácia a automatizácia. Automatizácia od návrhu až po realizáciu, preto tu uvedené prevody jednotiek používajú aj naši pracovníci.
Prevod jednotiek je určený na rýchly prepočet požadovanej jednotky danej fyzikálnej veličiny na množstvo ďalších jednotiek tej istej veličiny, alebo na prepočet na iné fyzikálne veličiny.

Najčastejšie prevody jednotiek v procesnej automatizácii
Teplota Tlak Prietok Hustota Viskozita Dĺžka ...

Prevod jednotiek
V ľavom menu nájdete prevody vybraných fyzikálnych jednotiek a online konverter, kde nájdete základné prepočty a prevody jednotiek. Online prevod jednotiek a konverter priebežne dopĺňame. V prípade, že ste nenašli Vami hľadanú fyzikálnu veličinu, radi Vám pomôžeme a poradíme, alebo rozšírime prevody jednotiek o Vami požadované jednotky. Pomôžeme aj navrhnúť optimálne riešenie pre Vami špecifikované aplikácie.

Prevod jednotiek v automatizácii - tlačená verzia


 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites