Úvod > Servis

Servis

Servis a služby

Servis a služby
Služba zákazníkom nezačína iba predajom výrobkov. V spoločnosti Endress+Hauser sem patrí taktiež odborné poradenstvo, dodávky podľa zmluvných termínov, podpora pri montáži, pripojenie a uvedenie do prevádzky, kalibrovanie prístrojov a školenie pracovníkov údržby.

Služba zákazníkom Endress+Hauser patrí k najvyšším prioritám. Sme pripravení Vám poskytnúť servis, ktorý potrebujete teraz a ktorý budete možno potrebovať v budúcnosti. Našim cieľom je zabezpečiť pre Vás a Vaše prístroje celkovú podporu a udržať podnik v chode sedem dní v týždni a 24 hodín denne. Endress+Hauser samozrejme zabezpečuje poskytovanie pravidelných servisných prehliadok.

Na základe individuálnych celoročných zmlúv Vás zbavíme problémov s údržbou prístrojov a pomôžeme Vám udržať Vaše prístrojové vybavenie plne funkčné, kvalitné a spoľahlivé: návrhy pre nové technológie predĺžená záruka servisné zmluvy
Servisné zmluvy
 

Oprava a kalibrácia prístrojov

Vzhľadom k platným právnym predpisom a z dôvodu zaistenia bezpečnosti našich zamestnancov a našej prevádzky, v prípade zasielania prístrojov na opravu a kalibráciu je nutné poslať riadne vyplnené a Vami podpísané „Prehlásenie o dekontaminácii“. Vaša žiadosť bude spracovaná len po zaslaní prehlásenia. Za použité zariadenie sa rozumie každé zariadenie, ktoré sa nepovažuje za nové a nepoužité. Pred vrátením použitého zariadenia sa zariadenie musí dôkladne dekontaminovať a vyčistiť. Pred odosielaním zariadenia do opravy sa presvedčte, že vyplnené „Prehlásenie o dekontaminácii“ je priložené k sprievodnej dokumentácii a je umiestnené na vonkajšej strane balenia.

Vopred ďakujeme za aktívnu spoluprácu pri ochrane zdravia našich zamestnancov a minimalizácii škodlivých vplyvov na životné prostredie.

Formulár k stiahnutiu: Prehlásenie o dekontaminácii (PDF, 130kB)
Formulár k stiahnutiu: Prehlásenie o dekontaminácii (DOC, 280kB)

.
 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites