Servo snímače hladiny

Servo snímače hladinyServo snímače hladiny - servohladinomery na meranie výšky hladiny používajú malé závažie v tvare plaváka, ktoré je presne polohované v kvapaline pomocou servomotora. Závažie je zavesené na meracom lanku navinutom na jemne drážkovanom bubne pod hlavicou prístroja.
Servo snímače hladiny (servohladinomey) poskytujú veľmi presné hodnoty o výške hladiny a rozhrania súčasne s hustotou kvapaliny a profilom hustoty. Využívajú sa na vysoko-precízne meranie a manažment veľkoobjemových nádrží.

Aktuálne dostupné modely: Proservo

Servo snímače hladiny - čítať ďalej
 

PROSERVO - hladinomer PROSERVO NMS

Proservo NMS53x a Proservo NMSProservo NMS je vysokoprecízny hladinomer na presné meranie výšky hladiny, fázového rozhrania a hustoty. Proservo NMS poskytuje veľmi presné hodnoty o výške hladiny a rozhrania súčasne s hustotou kvapaliny a profilom hustoty. Využíva sa na vysoko precízne meranie a manažment veľkoobjemových nádrží v produktovodoch, v rafinériách a v petrochémii a je určený predovšetkým na meranie uhľovodíkových produktov,
Pri meraní výšky hladiny sa používa malé závažie v tvare plaváka, ktoré je presne polohované v kvapaline pomocou servomotora. Závažie je zavesené na meracom lanku navinutom na jemne drážkovanom bubne pod hlavicou prístroja.
Typový rad servohladinomerov Proservo: Proservo NMS5, Proservo NMS7 (hygienické prevedenie)
Niektoré vybrané modely: Proservo NMS 531, Proservo NMS 532, Proservo NMS 53X
Proservo NMS5 má schválenie SMU ako určené meradlo.

PROSERVO - hladinomer PROSERVO NMS - čítať ďalej
 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites