Online Cenník Endress+Hauser

Spoločnosť Endress+Hauser spustila službu E-direct na Slovensku na stránke www.e-direct.sk.

E-direct je rozšírenie klasickej ponuky Endress+Hauser, ktorá umožňuje objednať si kvalitné a jednoduché meracie prístroje za veľmi výhodné ceny. Vyberať a objednávať lacno meraciu techniku možno 24 hodín denne 7 dní v týždni.
Online cenník E-direct

Čo je to E-direct?

E-direct predstavuje ponuku jednoduchých produktov od spoločnosti Endress+Hauser, čím  dopĺňa tradičný spôsob služieb/nákupu. Prístrojová technika niekedy nevyžaduje zdĺhavú konzultáciu ohľadne ceny alebo aplikácie a práve vtedy nastupuje E-direct ako rýchla, jednoduchá a efektívna metóda nákupu.

Kto je Endress+Hauser?

Endress+Hauser je synonymom  vysoko kvalitných a inovatívnych  produktov, kompletného portfólia  meracej a regulačnej techniky, kvalifikovaného personálu a excelentných služieb-len sa spýtajte našich zákazníkov!

Čo ponúka E-direct?

  • Jednoduchý výber produktov
  • To najlepšie za priaznivú cenu
  • Prehľadnosť vďaka zobrazeniu cien/množstva
  • možnosť objednávky bez čakania na cenovú ponuku
  • Skrátený dodací čas, závisí od prevedenia prístroja
  • Výmenu nefunkčných prístrojov

Na webovej stránke E-direct si môžete všetky prístroje pozrieť, nakonfigurovať, vytlačiť konfiguráciu a údaje, alebo priamo objednať. Výber prístrojov je rýchly a jednoduchý, takže si ľahko vyberiete ten správny.

Otvoriť E-direct
Endress+Hauser je medzinárodná spoločnosť ponúkajúca kompletný sortiment špičkovej priemyselnej meracej techniky, odborné poradenstvo, inovativné výrobky vysokej kvality a rýchle služby zákazníkom. Endress+Hauser je dodávateľom kompletných riešení v oblasti meracej technológie a automatizácie so širokým výberom prístrojovej techniky pre takmer všetky prevádzkové veličiny. Meranie prietoku, tlaku, hladiny, teploty; analýza a chemická analýza; registrácia meraných veličín.
Na Slovensku ponúka Endress+Hauser kompletný sortiment výrobkov a služieb prostredníctvom výhradného zastúpcu spoločnosti TRANSCOM TECHNIK, spol. s r.o.. Hlavným cieľom Endress+Hauser a výhradného zástupcu TRANSCOM TECHNIK, spol. s r.o. na Slovensku je neustála starostlivosť o zákazníka a splnenie jeho želaní.