DELTAPILOT S FMB70 pre hydrostatické meranie hladiny

Najvýkonnejší tlakový senzor s meracou bunkou Contite pre hydrostatické meranie výšky hladiny

Deltapilot S FMB70 s meracou bunkou Contite odolnou proti kondenzátu a dvojkomorovou hlavicou sa zvyčajne používa v procesných a hygienických aplikáciách. Je určený pre meranie hladiny v kvapalných a pastovitých médiách, v otvorených alebo uzavretých nádobách a nie je ovplyvňovaný prípadnou tvorbou peny. Integrovaný dátový modul HistoROM / M-DAT uľahčuje riadenie procesných a prístrojových parametrov. Je navrhnutý v súlade s IEC 61508 pre použitie v bezpečnostných systémoch SIL3.

Snímače Deltapilot S sú špeciálne prevodníky tlaku určené na meranie výšky hladiny – sú vyrábané v prevedení so „suchou“ keramickou meracou bunkou. Deltapilot S je v prevedení s „vodotesnou“, dlhodobo stabilnou meracou bunkou, kde kondenzácia atmosféry v hlavici prevodníka, resp. meracej bunky je zamedzená pomocou špeciálneho GORE-TEX filtra a vývodkami káblov zaliatymi v skle, kde snímacia časť – meracia bunka je dokonale vodotesná, preto aj jeho názov Contite (Condensation-free Watertight Measuring Cell). Prístroje Deltapilot S sú preto ideálnym riešením pre potravinárske aplikácie a pre farmaceutiku.

Samodiagnostika, monitorovanie procesných údajov, integrovaná prepäťová ochrana a dvojité zapúzdrenie senzora pre zvýšenie bezpečnosti sú garanciou spoľahlivého merania aj v najnáročnejších podmienkach. Obsluha je podobná ako u všetkých ostatných prístrojoch na meranie výšky hladiny od Endress+Hauser.

Nastaviteľné užívateľské parametre pomocou menu skracujú uvedenie do prevádzky a zabezpečujú trvalé a bezporuchové meranie. Integrovaný DATmodul s archívom meraných hodnôt tlaku (hladiny), teploty, hodnôt potrebných pre diagnostiku a zálohou konfigurácie prevodníka, vyhodnocovanie trendov, stráženie preddefinovaných limitných stavov pre tlak a teplotu. Deltapilot S poskytuje výstup 4-20 mA HART alebo PROFIBUS PA, resp. Foundation Fieldbus.

Deltapilot_FMB70_hygienic_hydrostatické meranie hladiny Deltapilot_FMB70_alu_hydrostatické meranie hladiny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©Endress+Hauser