O nás

Transcom Technik, spol. s r.o.

Už od roku 1995 pôsobí spoločnosť TRANSCOM TECHNIK ako výhradné a exkluzívne zastúpenie spoločnosti Endress+Hauser, ktorá patrí k celosvetovým lídrom v oblasti riešení pre priemyselnú procesnú automatizáciu a v oblasti výroby vysoko precíznej meracej techniky.

Spoločnosť TRANSCOM TECHNIK je zároveň spoločnosťou Endress+Hauser certifikovaná ako „Authorized Service Provider“ pre celý sortiment výrobkov spoločnosti Endress+Hauser

Okrem návrhov a realizácie riešení procesnej automatizácie a dodávky priemyselnej meracej techniky značky Endress+Hauser, zabezpečujeme aj komplexné služby súvisiace s dodávkou prístrojov, uvedením do prevádzky, záručným a pozáručným servisom.

Naša spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom služby prostredníctvom vlastných kapacít ako aj využívaním komplexnej štruktúry v rámci medzinárodného zoskupenia Endress+Hauser, čo vytvára priaznivé podmienky pre pružnosť a vysokú odbornosť.

Kontaktujte nás

Endress+Hauser: silný partner s pôsobnosťou po celom svete

Endress+Hauser je jeden zo svetových vedúcich dodávateľov v oblasti priemyselných meracích prístrojov a riešení pre priemyselnú procesnú techniku a automatizáciu.

Poskytuje spoľahlivé riešenia pre meranie prietoku, hladiny, tlaku, teploty, pre analýzu kvapalín, spolu so záznamovou technikou a digitálnou komunikáciou pre optimalizáciu procesov, bezpečnosť a efektivitu prevádzok, a minimalizáciu dopadov na životné prostredie.

Meracie prístroje značky Endress+Hauser sú používané zákazníkmi  na celom svete: v chemickom a petrochemickom priemysle, farmaceutickom a potravinárskom priemysle, vodnom hospodárstve a úprave vôd, papierenskom priemysle, energetike a plynárenstve, a sú známe vďaka svojej vysokej spoľahlivosti a dostupnosti, vynikajúcej kvalite a aplikácii najnovších technológií.