Služby

Sme tu k vašim službám –  pre zlepšenie výkonnosti vášho podniku.

Služba zákazníkom Endress+Hauser patrí k najvyšším prioritám. Ponúkame vám komplexné služby pre vašu procesnú automatizáciu – pomôžeme vám navrhnúť optimálne riešenie pre vami špecifikované aplikácie a technológie, a prispejeme k zefektívneniu vášho procesu a zníženiu vašich prevádzkových nákladov.

Služby našim zákazníkom nezačínajú a nekončia iba predajom výrobkov. V spoločnosti Endress+Hauser sem patrí taktiež odborné poradenstvo, dodávky podľa zmluvných termínov, podpora pri montáži, pripojenie a uvedenie do prevádzky, servis, kalibrovanie prístrojov a školenie pracovníkov údržby.

Našim záväzkom je vás podporovať a optimalizovať váš proces. Bez ohľadu na umiestnenie vášho podniku alebo váš priemyselný odbor, zabezpečíme aktívnu podporu, aby sme vám pomohli dosiahnuť váš cieľ. Na základe našich poznatkov o procesoch a našich technických znalostí vás uisťujeme, že práca, ktorú pre vás vykonáme, bude vykonaná správne.

Služby pre procesnú automatizáciu

Naša spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom služby prostredníctvom vlastných kapacít ako aj využívaním komplexnej štruktúry v rámci medzinárodného zoskupenia Endress+Hauser, čo vytvára priaznivé podmienky pre pružnosť a vysokú odbornosť. Všetky zákaznícke riešenia možno prispôsobiť vašim potrebám, kontaktujte nás ešte dnes.

Kontaktujte nás