Poradenstvo

Komplexné poradenstvo pre Vašu procesnú automatizáciu.

Našim hlavným zameraním je meranie, regulácia a automatizácia od návrhu až po realizáciu, cez projekt, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis, kompletné zabezpečenie montážnych prác na kľúč.

Pomôžeme Vám navrhnúť optimálne riešenie pre vaše špecifické aplikácie a konkrétne procesné technológie: správne navrhnúť poľnú inštrumentáciu a zaviesť prvky procesnej automatizácie, a tým zefektívniť Vašu technológiu a znížiť jej prevádzkové náklady.

Project Management

Endress+Hauser Project Management je poradenstvo v oblasti veľkých projektov na zabezpečenie vysokej kvality a dosiahnutia optimálnych nákladov. Pre vaše projekty zabezpečíme aj finančné zdroje a optimálne prefinancovanie celého projektu. Endress+Hauser Project Management využíva vlastné, ako aj externé zdroje.
Využívaním komplexnej štruktúry v rámci medzinárodného zoskupenia Endress+Hauser, sme schopní kompletne pokryť projekty, či už po hardvérovej , ako aj softvérovej stránke. Budeme plne zodpovedný za projekt a návrh, technológiu a výrobu, aby sme uspokojili Vaše požiadavky.

Kompetentnosť

Máme viac, ako 50-ročné skúsenosti s procesnou automatizáciou:

  • poradíme vám technicky: systematické riešenie, technológia, poľná inštrumentácia
  • poradíme vám obchodne a finančne: ako minimalizovať Vaše obstarávacie náklady a budúce náklady
  • poradíme vám, ako zaviesť efektívnu stratégiu údržby, prispôsobenú vašim potrebám
  • Poradíme vám, ako využiť moderné technológie.

Rýchlosť 

Poskytneme Vám rýchly prístup k presným a relevantným informáciám, ktoré Vám ušetria čas a peniaze, či už počas plánovania, alebo počas prevádzkovania.

Kontaktujte nás