Úvod > Poradenstvo

Poradenstvo

Poradenstvo

Komplexné poradenstvo
Komplexné poradenstvo pre Vašu procesnú automatizáciu. Hlavnou časťou aktivít našej divízie procesnej automatizácie, je meranie, regulácia a automatizácia od návrhu až po realizáciu, cez projekt, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis, kompletné zabezpečenie montážnych prác na kľúč.

Poradíme Vám navrhnúť optimálne riešenie pre Vami špecifikované aplikácie a technológie. Pomôžeme Vám správne navrhnúť poľnú inštrumentáciu, zaviesť prvky procesnej automatizácie - zefektívniť Vašu technológiu a znížiť ich prevádzkové náklady.

Project Management
Endress+Hauser Project Management je poradenstvo v oblasti veľkých projektov na zabezpečenie vysokej kvality, manažovanie časového rozvrhu a dosiahnutie optimálnych nákladov v rámci rozpočtu. Pre Vaše projekty zaobstaráme aj finančné zdroje a manažujeme optimálne prefinancovanie celého projektu. Endress+Hauser Project Management využíva vlastné, ako aj externé zdroje.
Využívaním komplexnej štruktúry v rámci medzinárodného zoskupenia Endress+Hauser, sme schopný kompletne pokryť projekty, či už po hardvérovej , ako aj softvérovej stránke. Budeme plne zodpovedný za projekt a návrh, technológiu a výrobu, aby sme uspokojili Vaše požiadavky.

Kompetentnosť
Naši odborníci Vám poradia, máme viac, ako 50-ročné skúsenosti s procesnou automatizáciou.
-poradíme Vám technicky; systematické riešenie, technológia, poľná inštrumentácia
-poradíme Vám obchodne a finančne; ako minimalizovať Vaše zaobstarávacie náklady a budúce náklady
-poradíme, ako zaviesť efektívnu stratégiu údržby, prispôsobenú Vašim potrebám

Rýchlosť
Poskytneme Vám rýchly prístup k presným a relevantným informáciám, ktoré Vám ušetria čas a peniaze, či počas plánovani, alebo počas prevádzkovania. Poradíme Vám, ako využiť moderné technológie.

 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites