Úvod > Školenia

Školenia

Školenia Endress+Hauser, Transcom

Odhaľte potenciál a možnosti pre ďalší rozvoj vašich zamestnancov!
Naši odborníci poskytnú profesionálne zaškolenie vášho personálu, na základe viacročných skúseností z oblasti procesnej automatizácie a Asset Managementu. Odborné školenia a tréningy pomôžu zefektívniť vašr výrobné procesy a znižovať výrobné náklady. Odborné tréningy a školenia organizujeme podľa želania a optimalizujeme ich podľa Vašich požiadaviek, môžu to byť in-house, alebo on-site tréningy. Účastníci odborného tréningu a školenia získajú cenné vedomosti, ktoré môžu zúžitkovať v praxi: - účinné a efektívne prevádzkovanie zariadení a poľnej inštrumentácie - účinná a efektívna údržba zariadení a poľnej inštrumentácie - pokročilé metódy preventívnej údržby, plánovanej a korektívnej údržby - zvyšovanie účinnosti výrobného procesu a celkovej výroby prevádzkové náklady.

Partnerská spolupráca
Služba zákazníkom nezačína iba predajom výrobkov. V spoločnosti Endress+Hauser sem patrí taktiež odborné poradenstvo, dodávky podľa zmluvných termínov, podpora pri montáži, pripojenie a uvedenie do prevádzky, kalibrovanie prístrojov a školenie pracovníkov údržby.

Ponúkame nasledujúce školenia a tréningy
- in-house školenia; u Vás, v našich priestoroch, vo výrobných závodoch Endress+Hauser v zahraničí
- odborné tréningy; u Vás, v našich laboratórnych priestoroch, vo výrobných závodoch Endress+Hauser v zahraničí
- odborné semináre v zahraničí; Švajčiarsko, Nemecko, Francúzsko, Japonsko, USA, Veľká Británia
- odborné školenia spojené s výstavou; Endress+Hauser Democar Slovensko
- špecializované školenia a bezplatné semináre; pre chemický priemysel, petrochemický, potravinársky, farmaceutický a vodárenský priemysel, pre elektrárne a energetiku, cementárne, strojárenstvo, papierenský a automobilový priemysel.
 
 
 
 
 
Tvorba web stránok - Webdesign,Optimalizácia pre vyhľadávače a Redakčný systém: CreativeSites